Zachęcamy studentów do aplikowania do konkursu Atos Global IT Challenge. Konkurs opiera się na zaprojektowaniu aplikacji, z praktycznym zastosowaniem. Piętnastu zespołom, które przechodzą do drugiego etapu konkursu, przydzielany jest mentor i trener ze środowiska naukowego Atos. Razem pracują nad rozwojem aplikacji. Ponadto studenci zbudują biznesplan wokół swojego pomysłu, co jest świetnym połączeniem wykorzystania / rozwoju umiejętności technicznych, jak również biznesowych. Należy wspomnieć, że uczniowie zachowują własność intelektualną wszelkich pomysłów, które rozwijają w ramach konkursu.

IT Challenge: Co to jest?
– Międzynarodowy konkurs – dla studentów z całego świata w Austrii, Brazylii, Chin, Francji, Indii, Holandii, Rosji, Korei Południowej, Polski, Hiszpanii, Turcji, Wielkiej Brytanii, USA.
– Trudne wyzwanie – sprawdzenie nie tylko innowacji studentów, ale także ich rozwoju i umiejętności biznesowych, oferując równocześnie unikalne doświadczenia edukacyjne
– Wparcie zespołu Atos dla studentów – pomoc studentom w rozwijaniu ich pomysłów
– Niesamowity program nagród: 1 miejsce : 10,000 € 2 miejsce : 5,000 € 3 miejsce : 3,000 €
+ Zaproszenie na ceremonię rozdania nagród w Paryżu
+ Powiększone doświadczenie zawodowe i możliwość rozwoju w Atos Group
– Rejestracja trwa do 29.11.2020

Temat przewodni IT Challenge: How Digital Can Decarbonize Non Digital.

Aby uzyskać więcej informacji o konkursie należy odwiedzić: https://www.atositchallenge.net/