Informacja dla studentów I roku

Studenci I roku UTP w Bydgoszczy są zobowiązani do odbycia kursu z przysposobienia bibliotecznego w pierwszym semestrze nauki*.

Kurs umieszczony jest na Uczelnianej Platformie E-learningowej (moodle.utp.edu.pl). Szczegółowe informacje zostaną wysłane w drugim tygodniu października do każdego studenta drogą mailową (e-maile zarejestrowane w USOS).

Studentów, którzy nie otrzymają informacji drogą e-mailową, prosimy o kontakt z Działem Informacji Naukowej BG UTP, Kaliskiego 7, bud. RCI, pok. A7, tel. 340-80-77, bibinfo@utp.edu.pl

Założenie konta bibliotecznego, niezbędnego do wypożyczania książek, jest     niezależne  od zaliczenia testu bibliotecznego.

Warunkiem założenia konta w Wypożyczalni jest:

– ważna Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS)

– dowód wpłaty 10 zł (nr konta na stronie Biblioteki / Dane teleadresowe)

– wypełniona deklaracja czytelnika na miejscu w Wypożyczalni

*Zarządzenie Rektora Nr Z.85.2016.2017  z dnia 28 sierpnia  2017r. – w sprawie: zasad i trybu odbywania kursu z przysposobienia bibliotecznego dla studentów rozpoczynających studia w Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.