Ankieta na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich

plakat-uczelnie-wyzsze-page-001

Drodzy Studenci i Doktoranci!

Zapraszamy do udziału w badaniu „Zjawisko molestowania i molestowania seksualnego studentek i studentów uczelni wyższych” na zlecenie Rzecznika Praw Obywatelskich. Badanie skierowane jest do wszystkich studentów (studiujących co najmniej rok) – zarówno do tych, którzy doświadczyli zachowań związanych z molestowaniem/molestowaniem seksualnym, jak i do tych, którzy nie mieli do czynienia z takimi sytuacjami. Do badania zapraszamy również uczestników wymiany studenckiej.

Badanie jest w pełni anonimowe. Aby wziąć w nim udział, kliknij w poniższy link: http://badania.pbs.pl/studenci.pg

Wypełniając kwestionariusz:
– przyczyniasz się do pomocy w diagnozowaniu niepożądanych sytuacji związanych z molestowaniem i molestowaniem seksualnym,
– pomożesz zapewnić w przyszłości odpowiednie wsparcie dla studentów/studentek, którzy doświadczyli takich sytuacji,
– uczestnictwo w badaniu jest dobrowolne i anonimowe.Ankieta będzie dostępna do 31 października br.
Zapraszamy!