Weź udział w szkoleniu i rozpocznij pracę w Atos!

Firma Atos, międzynarodowy lider w branży IT, serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia:

  • Active Directory Academy – Celem akademii jest przekazanie wiedzy, która umożliwia rozpoczęcie pracy w zespole Active Directory. W programie m.in.: infrastruktura serwerowa usługi Active Directory, zarządzanie obiektami usługi Active Directory, zarządzanie ustawieniami poprzez zasady grupy (GPO), zarządzanie AD z wykorzystaniem środowiska PowerShell, zarządzanie dostępami do zasobów (NTFS). Szkolenie rozpocznie się w maju 2017, a na zgłoszenia czekamy do 08.05.2017.

 

  • Windows/ VMWare Academy – To oferta dla osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu Windows Server i rozwiązań wirtualizacji Vmware, a następnie dołączyć do zespołu AHS. W programie m.in.: konfiguracja i zarządzanie środowiskiem Windows Server oraz infrastrukturą wirtualizacyjną Vmware, rozwiązywanie codziennych problemów związanych z infrastrukturą serwerową i wirtualną, automatyzacja pracy administratora. Szkolenie rozpocznie się we wrześniu 2017, a na zgłoszenia czekamy do 31.08.2017.

 

Kursy zakończą się egzaminem, a na najlepszych uczestników czekają oferty pracy w firmie Atos! Nie czekaj i zgłoś się już dziś.

 

O terminach aplikacji oraz szkoleń czytaj więcej…

Atos Academy

Spotkania majowe