Cisco inkubator

Zapraszamy do wzięcia udziału, w  piątej edycji programu Inkubator Inżyniera Cisco

incubatorciscoProgram ma na celu przygotowanie studentów do rozpoczęcia kariery zawodowej w globalnej firmie IT. W ciągu 6 miesięcy studenci uczestniczą w seminariach i webinarach prowadzonych przez naszych inżynierów, przygotowują się do egzaminów certyfikacyjnych CCNA/CCNP i otrzymują vouchery na egzaminy, uczestniczą w projektach IOT, pracują z mentorami, szlifują angielski w konwersacjach z native speakerami oraz rozwijają umiejętności miękkie i poznają kulturę pracy w Cisco.  Bezpośrednio po kwalifikacji do programu otrzymują informację zwrotną, jakie obszary wymagają poprawy, aby jak najlepiej wykorzystać udział w programie. Na zakończenie wszyscy uczestnicy są zaproszeni do kwalifikacji na dostępne stanowiska dla absolwentów w zespołach technicznych w Cisco Kraków. Do tegorocznej edycji zapraszamy studentów ostatnich lat studiów informatycznych ( inżynierskich, licencjackich i magisterskich) z całej Polski.

Więcej o programie Inkubatora. W maju, w wybranych miastach odbędą się spotkania ze studentami.

Miejsca, terminy i rejestracja: czytaj więcej